Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium Navi|Camera|Clima|Cruise|B&O Sound System|Carplay|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 8.249,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.249,-
LEASEPRIJS: € 135,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.649,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Titanium Navi|Camera|Clima|Cruise|B&O Sound System|Carplay|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 juli 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 137.911 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 135,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.249,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PL-840-L |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 607 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.670 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaallak
- verwarmde voorruit
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Bang & Olufsen Sound System
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen voor
- First Edition-pakket
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem